بسم الله الرحمن الرحیم

آغاز میکنیم با یاد و نام خدا

خدایا جهان پادشاهی تو را است زما خدمت آید خدایی تو راست پناه بلندی وپستی تویی نیست آنچه هستی تویی

درباره ما

موسسه مطالعات بازارهای بین الملل کیمیا در جهت حمایت همه جانبه از صادرات محصولات و خدمات با کیفیت ایرانی در بیش از هفتاد نمایشگاه همزمان در مدت زمان یکساله و ترغیب صادرکنندگان برای حضور بیشتر در عرصه بین الملل و ایجاد فضای مطلوب و بروز برای همکاری و مشارکت تولیدکنندگان کالا و خدمات سایت نمایشگاه مجازی بین الملل ایران با حمایت سایت خانه بازرگانان بین الملل ایران را با معرفی به 31000 بازرگان ایرانی و 8000 بازرگان ایرانی خارج از کشور ایجاد نموده است.

این نمایشگاه در صدد است با بهره گیری از دانش مدیریتی موجود و شناسایی زمینه های تخصصی و دارای مزیت صادرات، ظرفیت و پتانسیل تولید و خدمات فنی و مهندسی کشور را بیش از پیش به خود باوری و حضور در عرصه رقابت جهانی ترغیب و در فرایند عرضه دانش ایرانی به طور شایسته سهیم باشد.

اهداف ما

  • همکاری با صادرکنندگان کالا و خدمات و تشویق صنایع تولیدی و مجموعه های خدماتی به بهبود فرایندهای عملیاتی منجر به محصولات و خدمات با کیفیت و استاندارد و کمک به حضور با اقتدار آنان در بازارهای جهانی می باشد
  • ترویج آموزش و فرهنگ نمایشگاهی برا ی دانستن تاریخچه نمایشگاه ها وتجربه حضور در بازارهای جهانی به امید یک شروع عالی و یک همکاری و همراهی پایدار مبتنی بر اعتماد
  • پایبندی به اصول و اخلاق حرفه ای
  • ایجاد وفاق و ارتباط بین تولید کنندگان با صادر کنندگان
  • ترویج فرهنگ کار گروهی
  • پایبندی به اهداف و سیاست نمایشگاه توسعه صادرات کالای ایرانی

ارزش های ما

گروه ما از ارزش هایی که باعث تقویت همکاری و رفاه بین تولید کنندگان وصادر کنندگان وباعث موفقیت می شود سرمشق می گیرد و این از خصوصیات بارز ماست.

صداقت، نظم، شفافیت، تعهد و اشتیاق به کار، حمایت از نوآوری و فناوری سرلوحه عملکرد ماست.

خدمات ما

نمایشگاه مجازی بین المللی صادرات کالای استاندارد ایرانی به تولیدکنندگان و عرضه کنندگان محصولات مختلف این امکان را می دهد تا محصولات خود را در یک نمایشگاه بین المللی به نمایش بگذارند. همچنین به خریداران و مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا در محیط این نمایشگاه، به بیش ازصدها محصول خاص در یک مکان دسترسی داشته باشند.

این سایت موقعیتی برای جذب میلیون ها خریدار، تولیدکننده و توزیع کننده آنلاین می باشد

تولیدکنندگان

تولیدکنندگان با حضور در این نمایشگاه، در بازاری به وسعت جهانی مطرح می شوند و این راهی موثر برای نمایش محصولات به بازارهای صادراتی است و این یک موقعیت بازاریابی بسیار قوی و کارآمدی را برای شما ایجاد می کند.
تولیدکنندگان با مشارکت در این نمایشگاه، استراتژی ورود به بازارهای جهانی را تسهیل و سرعت می بخشند و از هزینه و زمان بین المللی سازی می کاهند.

این یک موقعیت ویژه برای تولیدکنندگان است تا محصولات خود را در عرصه بین الملل تبلیغ کنند و برای شرکت خود و محصولات آن، شهرت مثبت کسب کنند.

توزیع کنندگان

این نمایشگاه یکی از بهترین کانال های بازاریابی موجود است که توزیع کنندگان، محصولات مورد نظر خود را به نمایش و یا انتخاب نموده و با اعتماد به نفس بیشتری به کسب و کار بپردازند. حضور کسب و کارها و به طور خاص فروشندگان و توزیع کنندگان کالا در این نمایشگاه، روشی ساده و محبوب برای بازاریابی محصولات، خدمات و خود کسب و کار است.

با پیشرفت در بازاریابی آنلاین و دیجیتال مارکتینگ و تکنولوژی اینترنت، اهمیت حضور فعال در نمایشگاه آشکارتر شده است و اگر هدف شما فروش و فعالیت صادراتی بلند مدت و نفوذ در بازارهای جدید و یافتن نماینده تجاری باشد، این انتخاب یک راه حل عالی است.

خریداران

ما به خریداران تجربه شیرین خرید عالی را تقدیم می کنیم.

خریداران در بخش های مختلف به راحتی محصولات باکیفیت از تولیدکنندگان برتر را می یابند و ما در انتخاب بهترین ها همراهشان هستیم

به عبارتی دیگر، خریداران بازدید از نمایشگاه را روشی برای ارزیابی عملکرد شرکت ها و محصولاتشان در مقایسه با سایرین می دانند و می خواهند ببینند که موفقترین تولیدکنندگان کالا با چه ایده و چه محصول جدیدتر و باصرفه تری شرکت کرده است.

زندگی کوشش وجاری شدن است از تماشاگه آغاز حیات تا به جایی که خدا میداند

حضور شما را در نمایشگاه مجازی بین الملل ایران گرامی میداریم.